Protez kol fiyatları özellikleri ve işlevlerine göre farklı fiyat aralıklarına sahip olabilir. Bu içerikte sizlere dirsek altı ve dirsek üstü kol protezleri ve kozmetik silikon protezlerin özelliklerini, fiyatlarını ve SGK ödemelerini açıklayacağız.

1.Biyonik Kol Protez Fiyatları

Ottobock Bebionic kol protezi

 • Ottobock Bebionic kol protezi 5 parmağından da çalışabildiği yaklaşık 16 adet fonksiyonun yapılabildiği kişiye göre fonksiyon üretilebilen bir biyonik eldir.
 • Türkiye de bakımı ve servisi olduğundan en çok tercih edilen kol protezidir.
 • Bebionic kol protezlerinin fiyatlarını öğrenmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Bebionic kol protezi

Össur Touch bionic

 • Kol protezlerinde biyonik sistemle çalışan ve 3 adet farklı modeli bulunan touch bionic Amerikan menşeili bir üründür.
 • 12 fonksiyon ile 36 fonksiyon arasında kullanıcıya beceri sunan bu biyonik kol da kişinin hayatını kolaylaştıracak bir çok farklı yenilikte mevcuttur.
 • Touch bionic kol protezi fiyatlarını öğrenmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

össur protez kol fiyatları

Michelangelo

 • Michelangelo Kol Protezi şimdiye kadar geliştirilmiş en iyi kavramalara ve doğal el görünümüne sahip biyonik protez eldir.
 • Michelangelo yapısı ve ve dizaynı sayesinde bir el görünümüyle beraber gerçek el fonksiyonlarına en yakın biyonik sistemdir.
 • Michelangelo kol protezinin fiyatlarını öğrenmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

ottobock michalengelo

Dirsek üstü biyonik kol protezleri

 • Dirsek üstünden ampute edilen kişilere yukarıda sayılan protezler uygulanabilir. Dirsek üstü amputasyonlarında tek fark dirsek eklemidir. Ottobock un ürettiği 2 çeşit dirsek eklemi bulunmaktadır.

12K50 Dirsek eklemi

 • ilk olarak Ottobock markasına ait bu eklem, yarı elektronik olarak nitelendirilir. Hastanın dirsek açısını istediği derece de kitlenmesi ve kolay kullanımı sağlanmaktadır.
 • Bu eklem Bebionic kol proteziyle birlikte satıldığında oluşan fiyatı görmek için aşağıdaki fiyatı gör butonuna tıklayınız.

Dynamic Arm

 • Dynamic Arm kişiye özel olarak ayarlanan rehabilitasyon ve eğitim programından sonra dirsek hareketini en iyi şekilde sağlayan tamamen elektronik dirsek eklemidir.
 • Bebionic kol protezi ve dynamic arm dirsek eklemi birlikte satıldığında oluşan fiyatı öğrenmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Dirsek üstü kol protezi

2.Elektronik Kol Protez Fiyatları

 • MYO elektronik kol protezi dirsek altı veya dirsek üstü ampute edilmiş tüm bireylerde kolaylıkla kullanılabilir. Kolaylaştırılmış eğitim ve rehabilitasyondan sonra en temel tutuş ve kavramaların yapılabildiği gündelik hayatta destek ve yardımcı el olarak kullanılır.
 • İstendiği zaman tamamen hareket edebilen bilek eklemiyle beraber de kullanılabilmektedir. Ottobock Myo elektronik kol protezi fiyatını öğrenmek için aşağıdaki fiyatı gör butonuna tıklayınız.

Elektronik dirsek üstü kol protezi

 • Ottobock Myo elektornik el ile uyumlu olan bu mekanik dirsek eklemli protez de hasta el olarak tüm temel kavramaları ve tutuşları yapabilmektedir.
 • Ancak dirsek eklemini diğer eli veya başka bir materyal ile istediği pozisyona getirip protez üzerinde ki pim veya tuş sayesinde kitlemesi hedeflenmektedir. Bu protez kombinasyonun fiyatını öğrenmek için aşağıdaki fiyatı gör butonuna tıklayınız.

Myo ottobock kol protezi

3.Silikon Kol Protez Fiyatları

 • Kozmetik silikon el, kol veya parmak protezlerinde bir dünya markası olan Luxmed, Türkiye de %98 benzerlik oranıyla bu alanda birinci sıradadır.
 • Gerçek bir el de bulunan kıl, siyah noktalar ve kırmızı noktalar da eklenerek silikonlarımız da gerçekçiliği önemsiyoruz.
 • Silikon protez el fiyatlarını aşağıdaki fiyatı gör butonuna tıklayarak öğrenebilirsiniz.
silikon parmak
69 değerlendirmeye göre
Bayram Kiranoğlu
Bayram Kiranoğlu
6. Aralık, 2022.
Hastanın kendisi babamdır bulduğumuz protez yapım merkezinde yaptırdık kişilik olarak dürüst olup iş aşkı yoğun ilgili olarak memnun kaldık luxmed teşekkürler.
murat doğru
murat doğru
6. Aralık, 2022.
İlgi ve alakası için Muhammed Bey'e ayrıca teşekkürler.. eskisinden daha güzel yürüyorum. 🙂
Durdane Kıslak
Durdane Kıslak
3. Aralık, 2022.
25 yıldır uzun yürüme cihazı kullanmaktayım luxmed ile tanışana kadar sorunlarim hep vardı ama yürüyordum ama luxmed önce defalarca ve sabırla deneme ve prova cihazları yaparak en iyi kalıcı ürüne gecmemi sağladı ve şuanda çok ama çok memnunum tüm ekibe özellikle Enes beye çok teşekkür ederim
aytekin özkaya
aytekin özkaya
3. Aralık, 2022.
Çok memnunum çaliışanları güler yüzlü her ne olursa olsun seni aksatmadan sıkıntıya sokmadan işini hallediyorlar bu arada MUHAMMET abi herşey için teşekkür ediyorum seviliyorsun ,😀😀😀
cabdi kariimsom
cabdi kariimsom
28. Kasım, 2022.
I took this protez with luxmed protez, it is confortible and fit. Thank you luxmed Team specially Burak bey…
laila 64
laila 64
26. Kasım, 2022.
طاقم العمل متعاونين جدا ومهنيين وانهوا العمل بسرعه وبدقه في غضون اسبوع واحد فقط. الموظفين هنا لطيفين ويجيبون عن جميع التساؤلات بسعة صدر.
Mirhayot Mirrahimov
Mirhayot Mirrahimov
25. Kasım, 2022.
Мы привезли папу на LUXMED здесь самые лучшие протезы и самый лучший сервис и хороший персонал для обслуг . Нам они помогли мы благодарны ими советую кто нуждаются в протезах
Damla Özdemir
Damla Özdemir
1. Eylül, 2022.
Samimiyet ve güleryüzün tek adresi %100 memnun kalacağınız bir merkez 👏
ramin mostofi
ramin mostofi
1. Ağustos, 2022.
had a prosthetic leg with revofit socket made. I was very satisfied. A reliable prosthesis clinic in Turkey

Luxmed protez kliniği iletişime geç

Uzmana Sor

Görüntülü görüşme planla

Amputasyon sonrası izlenmesi gereken yol nedir?

Görüntülü muayene için randevu alabilirsiniz.

Kliniğimize gelemeyenler için görüntülü ön muayene

Yazılar