luxmed

Diz Altı Protezler

Protez bacak, ampütasyon olarak da bilinir, kaza yaralanma ve benzeri travmaya bağlı gelişen durumlarda ileri derece bir tedavi seçeneği olarak kullanılmaktadır.

 

luxmed-prosthesis-clinic

Diz Üstü Protezler

Diz üstü protez bacak, kalça ekleminin altından diz seviyesinin yukarısına kadar olan bölgeye uygulanan yapay bir uzuv sistemidir.

 

luxmed-prosthesis-clinic

Kol Protezler

Protez kol, günümüzde gelişen teknoloji yardımıyla oldukça başarılı sonuçlar vermekte ve kişiye özel uygulamalar birçok kullanıcıyı memnun etmektedir.

 

luxmed-prosthesis-clinic

Silikon Protezler

Silikon protezler, birçok farklı uzvun doğal görünümüne oldukça yakın olmaları sebebiyle pek çok kişi için estetik çare olarak öne çıkmaktadır.

 

luxmed-prosthesis-clinic

Çocuk Protezleri

Doğum veya hastalık, kaza sonrası bacak uzvunu kaybeden çocuklar için 1 yaşından itibaren protez uygulaması yapılabilmektedir.

 

luxmed-prosthesis

Koşu Protezleri

Koşu protezi protez bacak kullanan hastaların eski yaşantısında ki koşu ve benzeri aktivitelerine geri dönmesini hedefler.

 

Luxmed protez kliniği iletişime geç

Uzmana Sor

- Görüntülü görüşme planla!

- Amputasyon sonrası izlenmesi gereken yol nedir?

- Görüntülü muayene için randevu alabilirsiniz.

- Kliniğimize gelemeyenler için görüntülü ön muayene!

 

 

BİZE YAZIN

Her türlü görüş ve sorunuzu aşağıdaki form ile bize gönderebilirsiniz. Her form titizlikle incelenecek ve sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak için bize yol gösterecektir.