Luxmed Protez'in Hikayesi

Luxmed Protez

Luxmed, protez uzuv uygulamaları konusunda bugüne kadar 500’ün üzerinde hastaya çözüm sunan uzman bir protez kliniğidir. 2016 yılında kurulan kliniğimiz, İstanbul’da yer almakta ve dünyanın birçok ülkesinden hasta kabul etmektedir.

Dil engeli olmadan tüm sorularını yanıtlamaya çalıştığımız hastalarımız için Rusça, Arapça, İngilizce ve Fransızca tercümanlarımız da bulunmaktadır. Ayrıca yurt dışında bulunan hastalarımızla da görüntülü konferans yaparak onların sorularını yanıtlamaktayız.

Kliniğimizde protez uzuv uygulamaları konusunda uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile kusursuz bir protez hizmeti veriyoruz. Ek olarak hastalarımıza yapay uzuvların kullanımını öğreten eğitimler de sağlıyoruz.

Luxmed olarak, hastaların yaşam kalitesini artırmak amacıyla yapay uzuvlarla dünya standartlarında medikal hizmet veriyoruz. Kliniğimizde tüm hastalarımıza kişiselleştirilmiş çözümler üreterek; onların ihtiyaçlarına kalıcı çözümler üretiyoruz. Bu amaçla tüm hastalarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik medikal çalışmalarımız sürekli olarak geliştirilmektedir.

Bizler hastaların yaşam kalitesini artırmak için yapılan çalışmaların bir parçası olmaktan mutluluk duyuyor ve değerli hastalarımızın memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Bizimle iletişime geçmek için sitemizin sağ alt kısmında bulunan iletişim butonlarını kullanabilir veya buraya tıklayarak iletişim sayfamıza gidebilirsiniz.

69 değerlendirmeye göre
Bayram Kiranoğlu
Bayram Kiranoğlu
6. Aralık, 2022.
Hastanın kendisi babamdır bulduğumuz protez yapım merkezinde yaptırdık kişilik olarak dürüst olup iş aşkı yoğun ilgili olarak memnun kaldık luxmed teşekkürler.
murat doğru
murat doğru
6. Aralık, 2022.
İlgi ve alakası için Muhammed Bey'e ayrıca teşekkürler.. eskisinden daha güzel yürüyorum. 🙂
Durdane Kıslak
Durdane Kıslak
3. Aralık, 2022.
25 yıldır uzun yürüme cihazı kullanmaktayım luxmed ile tanışana kadar sorunlarim hep vardı ama yürüyordum ama luxmed önce defalarca ve sabırla deneme ve prova cihazları yaparak en iyi kalıcı ürüne gecmemi sağladı ve şuanda çok ama çok memnunum tüm ekibe özellikle Enes beye çok teşekkür ederim
aytekin özkaya
aytekin özkaya
3. Aralık, 2022.
Çok memnunum çaliışanları güler yüzlü her ne olursa olsun seni aksatmadan sıkıntıya sokmadan işini hallediyorlar bu arada MUHAMMET abi herşey için teşekkür ediyorum seviliyorsun ,😀😀😀
cabdi kariimsom
cabdi kariimsom
28. Kasım, 2022.
I took this protez with luxmed protez, it is confortible and fit. Thank you luxmed Team specially Burak bey…
laila 64
laila 64
26. Kasım, 2022.
طاقم العمل متعاونين جدا ومهنيين وانهوا العمل بسرعه وبدقه في غضون اسبوع واحد فقط. الموظفين هنا لطيفين ويجيبون عن جميع التساؤلات بسعة صدر.
Mirhayot Mirrahimov
Mirhayot Mirrahimov
25. Kasım, 2022.
Мы привезли папу на LUXMED здесь самые лучшие протезы и самый лучший сервис и хороший персонал для обслуг . Нам они помогли мы благодарны ими советую кто нуждаются в протезах
Damla Özdemir
Damla Özdemir
1. Eylül, 2022.
Samimiyet ve güleryüzün tek adresi %100 memnun kalacağınız bir merkez 👏
ramin mostofi
ramin mostofi
1. Ağustos, 2022.
had a prosthetic leg with revofit socket made. I was very satisfied. A reliable prosthesis clinic in Turkey
4.9/5 - (7 )