Luxmed Protez'in Hikayesi

Luxmed, protez uzuv uygulamaları konusunda bugüne kadar 500’ün üzerinde hastaya çözüm sunan uzman bir protez kliniğidir. 2016 yılında kurulan kliniğimiz, İstanbul’da yer almakta ve dünyanın birçok ülkesinden hasta kabul etmektedir.

Dil engeli olmadan tüm sorularını yanıtlamaya çalıştığımız hastalarımız için RusçaArapçaİngilizce ve Fransızca tercümanlarımız da bulunmaktadır. Ayrıca yurt dışında bulunan hastalarımızla da görüntülü konferans yaparak onların sorularını yanıtlamaktayız.

Kliniğimizde protez uzuv uygulamaları konusunda uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile kusursuz bir protez hizmeti veriyoruz. Ek olarak hastalarımıza yapay uzuvların kullanımını öğreten eğitimler de sağlıyoruz.

Luxmed olarak, hastaların yaşam kalitesini artırmak amacıyla yapay uzuvlarla dünya standartlarında medikal hizmet veriyoruz. Kliniğimizde tüm hastalarımıza kişiselleştirilmiş çözümler üreterek; onların ihtiyaçlarına kalıcı çözümler üretiyoruz. Bu amaçla tüm hastalarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik medikal çalışmalarımız sürekli olarak geliştirilmektedir.

Bizler hastaların yaşam kalitesini artırmak için yapılan çalışmaların bir parçası olmaktan mutluluk duyuyor ve değerli hastalarımızın memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

 

   Diz Altı Protez Bacak

Dünyanın en güvenilir protez markalarından biri olan ve 100 yıldır hizmet veren Ottobock ürünlerini Türkiye’de Luxmed Protez ayrıcalığı ile avantajlı fiyatlarla temin edebilirsiniz. Bağımsız bir günlük yaşam hayal değil!

ÇÖZÜM PARTNERLERİMİZ

Protez Bacak Markaları

BİZE YAZIN

 

Her türlü görüş ve sorunuzu aşağıdaki form ile bize gönderebilirsiniz. Her form titizlikle incelenecek ve sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak için bize yol gösterecektir.