Ottobock-genium-x3

Genium x3 tüm zamanların geliştirilmiş en iyi diz üstü protez sistemidir. Anatomik olarak bir diz eklemin yapabileceği eylemlerin %70 %80 oranında yapabilmektedir.

Kullanıcı ile arasında ki oluşturduğu bağ sayesinde kullanıcının ampute zorluklarından kurtulmasını sağlamaktadır. Genium x3 size tüm aktif ve pasif mesleklerde zorluk gerektiren veyahut gerektirmeyen hobilerde ve su, toz gibi karşılaşılacak olumsuz etkilerde sorunsuz bir konfor sağlamaktadır.

Genium X3 Teknik Özellikleri

Konforlu Adımlar

  • Genium x3 sisteminde ki micro çipler sayesinde kullanıcı yormadan günlük yaşantısında ki tüm aktiviteleri yapmasını sağlamaktadır. Anatomik bir yapıya sahip olduğu için kullanıcının her adımında konfor ve güven sağlamaktadır.

Doğal Aktivite Desteği

  • Kullanıcının doğal tüm hareketlerine anında cevap verir diğer micro işlemcili protezlerde yürürken koşmak istediğinizde mod değiştirmek zorunda kalmaktadır. Kullanıcılar doğal yürümede koşmaya geçmeyi saniye gibi kısa süre de algılar ve hemen mod değişikliğini kendisi gerçekleştirir.

Dayanıklılık

  • Özel koruması sayesinde düşme, tozlu ve sıvı temasına maruz kalacağınız ortamlarınızda mekanizmasını koruması sayesinde sistemin etkilenmesini engeller su ve basınçlı sularda bile dayanıklılık testini geçmiştir.

Kişiye Özel Modlar

  • Kullanıcının gündelik hayatta yapmak istediği tüm aktiviteler için modları bulunmaktadır,  ilk kulanım esnasında kişinin belirleyeceği 5 adet aktivite modunu yükleyebilir daha sonrasında değişiklikler yapabilirsiniz.

Erişebilinirlik

  • Genium x3 kullanıcısı dilediği zaman protezinin ayarlarını istediği yerde kendisi yapabilmektedir. İphone veya android telefonlarına kurulacak özel uygulama sayesinde dilediği gibi kendi protezinin kontrol edebilecek .

Özgürce Koşun

  • Kullanıcıları diledikleri zaman istekleri doğrultusunda koşma eylemini yerine getirebilir örneğin bir yere yetişmek içinde koşabilir bir spor aktivitesi içerisinde de koşabilir bunun için ekstra bir mod değişikliğine yada ekipmana gerek duymamaktadır.

Güvenlik

  • Güvenlik sensörleri sayesinde düşme ve tökezleme gibi durumdalar kullanıcının güvenliğini artırmaktadır. Şarjlı sistemle çalışan protez şarjı azaldığında yada tamamen bittiğinde güvenlik moduna otomatik şekilde geçer.

Bakım ve Onarım

  • Olası bir ters durumda luxmed protez kliniğinde 5 yıl bakım ve onarım hizmeti alabilmektedir.

Genium X3 Protez Bacak Fiyatları

  • Genium X3 protez bacak fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçin.
5/5 - (1 )
İlgili Gönderiler
luxmed protez bacak

Protez bacak seçerken nelere dikkat etmelisiniz. Protez ayak çeşitleri ve Devamını Oku

Protez ayak almadan önce bilmeniz gerekenler
Karbon ayak çeşitleri

Karbon ayak, protez bacak parçaları arasında en önemli ekipman olarak Devamını Oku

Protez Bacak İçin Karbon Ayak Çeşitleri ve Özellikleri
Fenerbahçeli futbolcuya özel karbon maske

Profesyonel sporcular için %100 karbondan yapılmış kişiye özel koruyucu maske Devamını Oku

Futbolculara Koruyucu Maske ve Tekmelik
Düşük ayak tedavisinde karbon afo

Beyin ya da omurilik yaralanması, sinir hasarı, ayak ve bacakta Devamını Oku

Düşük Ayak Sendromu Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir?

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * olarak işaretlenmiştir

Yorum gönder